Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Muhteşem İkili Fragman

<< 1 2 3 4 5

Muhteşem İkili 10. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Aksiyon
Yönetmen: Barış Erçetin
Senaryo: Başar Başaran ve Emre Özdür
Kanal ve Yayın Günü: Kanal D - Salı - 20:00
Muhteşem İkili Oyuncuları:
Muhteşem İkili Konusu:

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Kerem Bursin, Öykü Karayel ve Özge Gürel yer aldığı dizinin yapımcılığını TMC Film üstleniyor. Birbirlerine tamamen zır olan  çok başarılı iki komiserin hikayesinin ekranlara taşınacağı Muhteşem İkili çok yakında Kanal D'de ekranlara gelecek.

Yorum Yap

Muhteşem İkili dizisine 2 Yorum Yapıldı
  1. Cansu: Keşke bu kadar kopya etmeseler di (tango ve Cash) izlediğimi sandım
  2. Deniz: Gercekten muhtesemmiş : )

Muhteşem İkili Dizisi Özet

Muhteşem İkili 9. Bölüm Fragmanı'nda Neler Olacak? 20 Aralık Perşembe

Diziye yeni dahil olan Ahsen, MKC'nin uyumasını fırsat bilerek planına yavaş yavaş start veriyor. Nilüfer'e karşı birşeyler hissetmeye başlayan Barca yeniden hayata tutunacağı kişinin Nilüfer olduğundan emin olmaya başlıyor. MKC'nin yalnızlığını fırsat bilem Ahsen ona karşı yaklaşarak kablini çalmaya başlar fakat kardeşi ile Nilüfer ve Barca'nın yakınlaştığını fark eden MKC tüm fikkatini onlara verince Ahsen'in planı biraz yavaşlar. Diğer yandan ise Yülsel Amiri rehin alınmasından sonra MKC'ye oğlum silahı bırak demesiyle Yüksel Amir vuruluyor. Hemen hastaneye kaldırılan Yüksel Amir'in ölüp ölmeyeceği ise izleyiciler tarafından merak ediliyor. Tahminlerimize göre Yüksel Amir ölmeyecek ve eski sağlığına kısa sürede kavuşacaktır.

Muhteşem İkili 7. Bölüm Fragmanı'nda Neler Olacak? 13 Aralık Perşembe

MKC ile Yağmur'un istemeselerde ayrı kalma kararı almaları Kaan'ın ortadan kaybolmasına neden olur. Diğer yandan ise Nilüfer'in Yasemin'e verdiği söz yüzünden etkilendiği Barca'dan ayrıl kalmak istemesi Barca'nın dikkatinden kaçmaz. Nilüfer yeni mekanının açılışında herkesi bir araya getireceği heyecanı Kaan'ın ortadan kaybolması herkesi üzüntüye boğar. Postane soygunan giden muhteşem ikili'de MKC kasacı olarak maske takarak hırsızların içine karışır fakat fark edilmesiyle vurulan MKC'nin durumu merak konusu oldu.

Muhteşem İkili Gelecek Hafta Neler Olacak? Muhteşem İkili 3. Bölüm Fragmanı 8 Kasım

Demiray'ın plan sonrası uyuşturucudan hapse giren MKC ve Barca girdikleri cezaevi onlardan nefret eden mahkumlarla doludur. Muhteşem İkili hem kendilerine kurulan tuzaktan kurtulmak hemde aklanmak için içeriden çıkmak zorundadırlar. Yeni bölümde Demiray'ın kendilerine olan nefretin sebebi de gün yüzüne çıkacak. Barca ve MKC bu tuzaktan aklanabilecekler mi?